Чоловічі кросівки

Нікого не здивуєш тим, що нерідко, набуваючи спортивне взуття начебто від світового бренду, через короткий час виявляється, що це лише неякісна підробка. Саме тому далі мова піде про те, як не стати жертвою шахраїв і яким чином можна відрізнити справжні оригінальні кросівки від «лівого товару». Чоловічі кросівки ви можете знайти тут www.marathon.ua/uk/men/obuv-men/muzhskiye-krossovki-kedi/.

Потрібно сказати, що статистика надає дуже неприємні дані — майже 50% представленої в магазині спортивного взуття є підробкою. Причому підробляють найбільш популярні і затребувані марки кросівок, які купують найчастіше.

Причина проста — багато людей не можуть собі дозволити купити хороше взуття від відомого бренду, а тому набувають більш дешеву підробку, часто навіть не підозрюючи про це.

Чоловічі кросівки

На сьогоднішній день підробки умовно можна розділити на три види:

  1. Потенційному покупцеві дають можливість придбати забракований товар офіційного бренду, мотивуючи це тим, що через якихось непомітних вад кросівки такого виробника просто не можуть потрапити на полиці фірмових і дорогих магазинів.
  2. Людям пропонують купити якісні брендові копії. Найчастіше подібний товар має гідний зовнішній вигляд, але при цьому не відповідає всім необхідним якостям. Кросівки не надійні, які не зносостійкі, не здатні «дихати». Подібну продукцію зазвичай навіть не сертифікують, тому що вона в цьому і не потребує.
  3. На полицях представлені моделі, зроблені в країнах третього світу. До речі, такі види підробок найпопулярніші.

Позитивним моментом в цьому випадку є ціна, яка і вкаже на те, що продавець виставив неоригінальну продукцію. На цьому власне все плюси і закінчуються. Що ж стосується мінусів, то їх безліч, починаючи від матеріалів низької якості, закінчуючи незручністю і неправильної анатомічної особливістю взуття, яка тягне за собою ряд серйозних проблем зі здоров'ям — ногами, хребтом.

Щоб не піддатися на хитрощі хитрих продавців і не купити контрафакт, слід знати кілька важливих правил, а також звертати увагу на найменші деталі.

Чоловічі кросівки

Зовнішній вигляд кросівок

Перш за все потрібно подивитися на те, як виконані шви, акуратно пришиті ярлички. Бренд не може собі дозволити допустити навіть найменшу помилку під час виробництва продукції. Це ж стосується клею або плям, які нерідко зустрічаються на підробці.

Її можна навіть сфотографувати, щоб потім порівняти. Потрібно відзначити, що різниця насправді видно. Можливо, підробка матиме потрібну форму, якісь дизайнерські рішення, але не матеріал. Топові компанії ніколи не економлять на тканини, яка має чималу вартість. Придивившись до текстури, а особливо на внутрішній стороні кросівок і у вставці в місці для шнурків, можна помітити звичайну синтетику, а не висококласні тканини.

Важливим моментом є і матеріали виготовлення. Якщо говорити про підошві, то вона не повинна ковзати і не повинна мати яскравий глянсовий відблиск. У разі, коли деякі елементи підошви зроблені з м'якої піни (а в оригіналі це саме м'яка піна), на ній не повинно бути нічого стороннього, типу еластичного пластику або гуми. Це все можна елементарно перевірити, лише прощупом матеріал. Хімічний запах — це те, що відразу ж видає дешеву підробку. Купувати подібні вироби не варто, тому що вони можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий