Чому варто вибрати Айфон 14 Про макс?

Незважаючи на те, що iPhone 14 вийшов майже таким, яким його чекали, до нього, як і раніше, залишається чимало питань. Головний з них — чи варто його взагалі купувати, враховуючи мінімум апаратних змін у порівнянні з iPhone 13. Адже Apple не спромоглася поміняти не те що дизайн, але навіть процесор залишила старим, лише трохи розігнавши його порівняно з моделлю попереднього покоління за рахунок додаткового графічного. ядра. Розберемося, як до новинки поставилися журналісти тематичних видань, які вже отримали її на тест і чи гідна вона купувати її. Замовити Айфон нового покоління в Україні по гарній ціні ви можете в магазині https://www.istore.ua/catalog/iphone/iphone-14/.

Чому варто вибрати Айфон 14 Про макс?

Як бачите, розрив явно не на користь iPhone 14, який програв iPhone 13 Pro і 13 Pro Max в середньому близько 15%, і це при тому, що у новинки цілих 6 ГБ ОЗУ, а не 4. Безумовно, це всього лише синтетика, і в реальних сценаріях використання різниця може бути нівельована взагалі, але поки що ми можемо спостерігати явне відставання нового смартфона від старих.

Це не поганий смартфон. Зовсім ні. Він працює надзвичайно швидко і блискавично справляється із рядовими завданнями, які зазвичай покладають на пристрої подібного типу. Тим більше, старий процесор зовсім не завадив Apple зробити iPhone 14 кращим за рядом інших показників.

По-перше, iPhone 14 отримав оновлену камеру. Вона, як і раніше, має роздільну здатність 12 Мп, але отримала більш світлосильний сенсор зі збільшеними пікселями розміром 1,9 мкн. Це дозволить робити знімки кращої якості за умов недостатнього освітлення навіть без нічного режиму.

По-друге, iPhone 14 підтримує супутниковий зв’язок. Завдяки їй власники зможуть викликати службу порятунку навіть за відсутності GSM-зв’язку та підключення до інтернету. Щоправда, залишилося розібратися, чи працюватиме нова фішка в Росії, але за логікою винна. Хіба що Apple не обмежить її дію штучно.

Чому варто вибрати Айфон 14 Про макс?

По-третє, iPhone 14 забезпечили більш ємним акумулятором. Різниця в порівнянні з iPhone 13 виявилася не критичною — всього близько 50 мА * год, але оглядачі пишуть, що новинка працює відчутно довше, видаючи до 5 годин активного екрану в день. Це непоганий показник.

По-четверте, тут з’явилася функція визначення аварій, якої немає iPhone 13. Це дивно, враховуючи ідентичне залізо. Проте я не став би засмучуватися, враховуючи зовсім вузьку спрямованість цього нововведення. Втім, можливо, комусь воно врятує життя.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий