Дерев’яні дитячі іграшки

Дерев'яні іграшки завжди цінувалися батьками і не лише як данина минулому. Насамперед дерево екологічний матеріал, що не викликає алергії та токсичного отруєння у дитини. По-друге, такий подарунок допомагає малюкові пізнавати навколишній світ і бути ближчими до природи. В даний час актуальність дерев'яної іграшки цілком виправдана, вона допомагає розвинути моторику, мислення, тактильні відчуття дитини.

Дерев'яні дитячі іграшки

ПЕРЕВАГИ ДЕРЕВ'ЯНИХ ІГРАШОК

Іграшки з дерева мають безліч позитивних якостей на відміну від пластику. Натуральний матеріал має природну енергетику, тепло і особливу фактуру поверхні виробу. Маючи такий подарунок з перших днів, малюк за допомогою дотику та нюху вчитися пізнавати світ, осягаючи повне та правильне уявлення про навколишній простір. Крім цього, переваги вибору дерев'яних іграшок полягають у таких якостях:

Екологічність. Такий продукт повністю безпечний для дитини, навіть якщо вона спробує виріб на смак. На відміну від пластику, який може спровокувати токсичне отруєння та алергію у малюка.
Довговічність. Дерево важко поламати. Іграшки зберігаються багато років, не вимагаючи особливих умов зберігання.
Простота у догляді. Для чищення виробу достатньо протерти його мильним розчином або звичайною вологою ганчіркою.
Натуральність. Дерево дозволяє відчувати тепло, фактуру, структуру матеріалу. Воно має приємний запах.
Реальність. Дитина пізнає навколишній світ на запах, смак та відчуття. Плюси дерев'яних іграшок у тому, що вони допомагають відчути реальну вагу виробу, його щільність.

Дерев'яні дитячі іграшки

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ

Іграшки з дерева мають мінімалізм і простоту, що дозволяє творчо розвивати малюка, даючи йому повну свободу в польоті фантазій. Залежно від виду виробу та його призначення випускають лаковані, пофарбовані та незабарвлені моделі.

Чи варто турбуватися про те, що забарвлені іграшки можуть зашкодити дитині? Всім відомо, що малюк під час гри може тягнути всі іграшки в рот і пробувати їх "на зубок". З іграшками https://lebebe-boutique.com/uk/igrat/derevyannye-detskie-igrushki/ можна бути спокійним, адже всі кольорові моделі дерев'яних іграшок, які представлені в нашому магазині, покриті не фарбою чи воском, а екологічною та нешкідливою глазур'ю Біофа на водній основі. А за рахунок того, що іграшки забарвлюються методом занурення в чан із глазур'ю, яка проникає глибоко в структуру дерева, можна з упевненістю сказати, що іграшки lebebe-boutique.com не тільки безпечні для дітей навіть найменшого віку, але й довго зберігатимуть свою яскравість і міцність. .

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий