Форсунки для обприскувача

Як вибрати розпилювачі для обприскувачів?

Власники сільгоспугідь часто задаються питанням — як вибрати розпилювачі на свою техніку? Обприскування — це важливий процес, від якого багато в чому залежить майбутній урожай. Щоб правильно провести внесення фунгіцидів і інсектицидів, важливо, щоб на обприскувачі були встановлені правильні розпилювачі. На сьогодні використовуються два основних види розпилювачів — інжекторні і щілинні. На думку більшості фахівців, більш ефективними і продуктивними є інжекторні розпилювачі Lehler, ніж їх щілинні аналоги. Форсунки для обприскувача ви можете замовити тут HYDROMECH.

Форсунки для обприскувача

Види

На сьогодні проводиться багато різних форсунок, які відрізняються формою, розміром крапель, витратою і тиском робочого розчину.

ID / IDN — універсальний інжекторний розпилювач високого тиску (5-7 атм.). Він має велику змішувальну камеру, що дозволяє отримувати однорідні великі краплі з невисокою швидкістю випаровування і мінімальною ймовірністю знесення в разі вітру. Об'ємні краплі робочої рідини наповнені невеликою кількістю повітря, внаслідок чого вони лопаються при контакті з листям рослин, забезпечуючи рівномірний розподіл добрив.

IDK / IDKN — це стандартні інжекторні розпилювачі для гербіцидів, які входять в базову комплектацію обприскувачів. Вони мають менший калібр, ніж ID / IDN і розраховані на роботу при тиску 2,5-3 атм. Для них характерна менша швидкість руху крапель і менша проникаюча здатність в стеблестой оброблюваних культур.

IDKT — це двухфакельние інжекторні розпилювачі, призначені для внесення контактних препаратів при невеликому тиску, близько 2,5-3 атм. Використання двухфакельних форсунок призводить до зменшення розміру крапель і збільшенні ймовірності їх знесення при високій швидкості вітру, збільшеною температурі повітря і його низькій вологості. Найчастіше цей тип форсунок використовують для обприскування культур з великою поверхнею листя. З їх допомогою можна обробляти рослини з двох сторін — як з верхньої, так і з нижньої.

Форсунки для обприскувача

LU, SТ — це щілинні однофакельная форсунки для обприскувачів, призначені для роботи при невеликій швидкості вітру (3-4 м / сек), невисокій температурі і збільшеною вологості.

DF — двухфакельние щілинні розпилювачі. Для них характерний дрібний розмір крапель і, відповідно, висока ймовірність знесення внесених пестицидів. Цей тип форсунок може застосовуватися тільки при хороших погодних умовах.

FD — це дефлекторні форсунки для польових обприскувачів, які використовуються для обробки посівів грунтовими гербіцидами.

ТR — це форсунки з порожнистим конусом, призначені для обробки інсектицидами і фунгіцидами садових рослин. Їх практично не використовують для обробки сільськогосподарських культур.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий