Навіщо потрібне штампування металу?

Штампування металу – це процес, під яким передбачається зміна форми матеріалу під впливом чинників довкілля щоб одержати необхідної деталі. Для виконання цієї процедури потрібні великі зусилля. Тому для штампування використовують спеціальне обладнання, яке може працювати із виробами від 16 до 500 тонн. Оснащення, яке встановлюється в прес, називається штампом. Він дозволяє металу стикатися з робочим інструментом. У результаті виходить деталь найвищої точності. Подивiться популярнi послуги з металообробки.

Навіщо потрібне штампування металу?

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ПРОЦЕСУ

Штампування виробів із металу бере свій початок у XVI столітті. Необхідність у процесі виникла через розвитку збройового виробництва, де вимагалося виготовлення великої кількості однакових виробів. У ХІХ столітті почався активний розвиток штампувального виробництва. Стали випускати предмети домашнього начиння, і навіть виникає потреба у виготовленні серійної продукції.

З появою авто- та суднобудування штампування металу грала важливу роль у розвитку цих галузей. Цей процес дозволив виробляти вироби великих розмірів.

СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ ШТАМПОВКИ МЕТАЛУ

Виробництво в промислових умовах обов'язково передбачає методи холодного та гарячого штампування. Дані способи дають можливість швидко і легко отримати деталі всіх розмірів. Гарячий вид штампування використовується виготовлення об'ємних виробів.

Для штампування фланців використовують 2 методи:

  1. Використання гідравлічних пресів у процесі кування. Під впливом тиску в порожнину, зроблену в бойці, йде затікання металу. Такий простір відповідає формі деталі, що отримується.
  2. Якщо використовується листовий метал, то як заготовка використовуються кривошипно-шатунні преси. Вони вставляється штамп і подається листовий метал. Витяжка фланця відбувається завдяки процесу тиску.

Навіщо потрібне штампування металу?

ТЕХНОЛОГІЯ І ВИДИ ШТАМПІВКИ

Технологія штампування конструкцій з металу гарячим або холодним способом має на увазі наявність оснастки. Для цих видів використовуються штампи, які відрізняються між собою певним чином. Вони використовуються для конструкцій із металу різної товщини.

Вироби великих габаритів спочатку нагріваються, а потім піддаються впливу кування. У холодному стані товщина виробу зазвичай не перевищує 1 мм. З матеріалом можна проводити різні операції, наприклад, штампування значків.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий