Оптова закупівля зерна в Україні

Типи зернових та особливості обробки

Зерно високої якості користується популярністю у багатьох, а оптова його реалізація є чи не найголовнішим моментом розвитку бізнесу.

На нашому інтернет-ресурсі можна замовити такі типи культур:

  • Гречка.
  • Злаки (просо, рис, кукурудза, жито та інші).
  • Олійні культури (льон, соняшник, розторопша і інші).

Завдяки першокласному оснащенню, роботі професійних працівників і налагодженій роботі концерн щороку збирає високоякісний урожай.

Території зрошення проходять спеціальну обробку технологією глибокого розпушування. Також компанія здійснює всі потрібно сезонні і міжсезоння роботи. Дiзнатися актуальну цiну зерна ви можете тут https://agronizer.ua/silgospprodukciya/zerno/cina-zerna/.

Оптова закупівля зерна в Україні

Чи варто купувати зерно оптово і в чому плюси?

Поза всякими сумнівами, будь-якого підприємця, якщо він цікавиться продажем зерна та інших культур за оптовою ціною, цікавить отримання якісної продукції з можливістю заощадити деяку частину грошових коштів. Працюючи з нашою компанією, будь-який клієнт отримає безліч цікавих переваг:

  1. Можливість здійснювати закупівлі незалежно від обсягів.
  2. Придбання тільки якісного зерна і тільки по хорошій, доступною ціною.
  3. Можливість купити зерно оптом на території країни.
  4. Зручна можливість перевозити зерно в будь-яке місце в країні.

Продаж зерна за оптовою вартості проводиться за кращою вартості у всій країні. Наші співробітники та організація готові гарантувати дійсно багатий асортимент культур оптом з можливістю зберігання культур в спеціалізованому сховищі для зерна.

Купівля зерна оптом значно економить фінанси покупця, адже оптові ціни будуть в рази нижче роздрібних, чим більше опт — тим більше економія. Щоб все придбані зернові культури збереглися в ідеальному стані, їх необхідно тримати в спеціальних зерносховищах, де створені для цього всі умови. Це набагато зручніше, ніж самостійно будувати зерносховища, вкладаючи в них величезні суми.

Оптова закупівля зерна в Україні

До того як відкрити бізнес по оптовим поставкам зерна, слід передбачити асортимент майбутнього підприємства. Так, оптові постачальники зерна можуть зробити акцент на пшениці, гречці, кукурудзі та інших культурах. Більшість постачальників пропонують своїм покупцям широкий асортимент зерна, окремі підприємці починають діяльність з продажу найбільш затребуваних, наприклад, пшениці. Далі слід розрахунок стартових вкладень, необхідної націнки, яку необхідно встановити, щоб бізнес не тільки окупив всі вкладення, але і приносив чималий і стабільний дохід, а також розрахувати термін, в який підприємство стане прибутковим. Слід відразу передбачити, які обсяги поставок зможе осилити підприємство на першому етапі і на який рівень розвитку можна розраховувати в майбутньому, а також чи буде потрібно залучення додаткових інвестицій у вигляді державних грантів або банківських кредитів. Згідно приблизними розрахунками, рентабельність цього виду бізнесу доходить до 200 відсотків, таким чином, в залежності від обсягів оптових поставок досягти окупності бізнесу можна вже в перший рік роботи компанії.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий