Оренда юридичної адреси в Україні: юридичні адреси з обслуговуванням в компанії Моноліт

Особливості оренди юридичної адреси

Для чого компанії потрібен юридична адреса? На нього слід повідомляти, вимоги, ділові листи. Він необхідний при угодах з контрагентами, відкритті р / с, прийомі кореспонденції, формуванні установчої документації. Детально тут juradres.com.ua/ua.

Оренда юридичної адреси в Україні: юридичні адреси з обслуговуванням в компанії Моноліт

Основи оренди юридичних адрес

Законом не передбачена оренда ЮА. Можна сказати, що це фіктивна оренда приміщення. З цієї причини процедура передбачає ризик виникнення складнощів. Тому для благополучного результату справи рекомендується враховувати всі правила. У статті Конституції України зазначено, що юридична адреса визначається місцем державної реєстрації. Підприємцю потрібно знати про таке поняття, як масові ЮА. За такими адресами зареєстровано декількох компаній. Ніяких юридичних наслідків така масовість не несе, проте вона викликає підвищену увагу з боку контролюючих органів. Пов'язано це з тим, що за такими адресами часто реєструються фірми-одноденки.

ФНС публікує найбільш підозрілі адреси на своєму сайті. Фактично вони потрапляють в чорний список. Якщо ЮА знаходиться в цьому переліку, компанію очікують постійні перевірки. Вона може зіткнутися зі складнощами при взаємодії з банками і контрагентами. Уникнути цього просто:

  1. Придбання ЮА тільки у перевірених компаній, які давно працюють на ринку.
  2. Перевірка пропонованого адреси на його масовість.

Фірми пропонують найрізноманітніші юридичні адреси. Можна поділити їх на ці форми:

  1. Підроблені ЮА. Найбільш дешевий варіант. Припускає, що адреса існує на папері, але фактично ніякого приміщення немає. Така покупка тягне за собою безліч складнощів. Справа в тому, що адреса використовується для поштового і секретарської обслуговування. Тобто всі листи компанії будуть приходити практично в нікуди. Адреса може перевірити податкова служба. У цьому випадку організацію чекають проблеми.
  2. ЮА без робочого місця. Адреса буде реальним, але на місці не буде офісу. Це може викликати труднощі при виїзних перевірках.
  3. ЮА з робочим місцем. На місці адреси розташований офіс. Вартість такого ЮА найбільш велика.
  4. Адреса може бути масовим і одиничним. У першому випадку на ЮА реєструється кілька компаній, у другому — тільки одна.

Оренда юридичної адреси в Україні: юридичні адреси з обслуговуванням в компанії Моноліт

Переваги та недоліки оренди юридичної адреси

При оренді юридичної адреси слід врахувати всі переваги і мінуси процедури. Це дорога послуга, а тому перед її покупкою варто зважити всі за і проти. Розглянемо переваги оренди:

  1. Фінансова вигода. Підприємцю не доведеться витрачати кошти на оренду приміщення, утримання офісу. Це актуально для нових компаній, у яких поки немає великих прибутків.
  2. Налагодження взаємодії з податковою. Можна вибрати той ЮА, який знаходиться за місцем розташування лояльного філії податкової.
  3. Користування додатковими послугами. Великі компанії пропонують не тільки послуги оренди, а й додаткові послуги: поштове і секретарська обслуговування. У цьому випадку вся пошта, що приходить на ЮА, перенаправлятиметься на фактичну адресу знаходження фірми.
  4. Якісне обслуговування. Фахівці можуть підбирати ЮА за критеріями, заданими підприємцем.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий