Скляні двері в вашому домі

Для жителів України суцільноскляні двері це все ще новинка. Вельми нечасто у кого можна зустріти такі нововведення в інтер’єрі, і вже тим більше, мало можливо, що у кого то з жителів України можна побачити вхідні двері зі скла. Одночасно з цим в країнах Європи двері скляній вже стали повсякденним, як внутрішні, так і вхідні.

Подібні двері прекрасно справляються з власними функціями, однак при цьому володіють одним ще однією перевагою — просвічуються. Умовно суцільноскляні двері можна поділити на три типи. Просвічуються, напівпрозорі і матові.

Скляні двері в вашому домі

Прозора двері дає можливість бачити все, що відбувається за дверима. Застосовуються вони тільки для роз’єднання простору. Залишитися наодинці за подібною дверима не вийде. Хоча, не у всіх європейських інтер’єрах прозорі двері ставиться навіть в сантехнічний вузол. А якщо хочете купити якісні двері для медустанов, подивіться вибір на сайті https://flatwood.com.ua/ua/.

Напівпрозора двері дає можливість бачити тільки розмиті силуети. Тут застосовується рельєфне скло, що не дає розглянути, що конкретно робиться за ним, спотворюючи огляд. Втім, подібне скло практично на 100% пропускає світло. Скло на матовому основі не дає можливість взагалі, що або розглянути. Винятком буду силуети в разі, коли по той бік скла горить світло. Скло на матовому основі може пропускати світлові промені від 90 до 40% в залежності від тонування. Чи безпечно скло?

Скляні двері в вашому домі

Деякі можуть подумати, що двері скляна — це дуже висока небезпека. Насправді небезпеки тут немає. Для дверей, також як і для різного роду перегородок зі скла застосовується особливе скло, здатне витримувати серйозні механічні впливу. Скло армується, збільшується спеціальної плівки для захисту. Деякі аналогічне скло можуть витримати навіть пряме влучення з вогнепальної зброї. За варіанту відкриття такі конструкції двері ні чим не відрізняються від інших дверей. Вони бувають розчиняються, розсувними, митників (відкриваються туди і назад).

Стаття підготовлена за підтримки сайту FlatWood: https://flatwood.com.ua/

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий