Трускавець Відпочинок 2021 — Лікування та оздоровлення!

Санаторії Трускавця — про що потрібно знати туристам?

З приходом довгоочікуваної весни кожен з нас має потребу в розслабляючий і повноцінний відпочинок. Наприклад, для того, щоб відновити свої сили після зимових холодів і насолодитися першими теплими променями весняного сонечка. Де можна відпочити душею і тілом, забувши не тільки про морозах, а й про повсякденні турботи? Природно, в поїздці в інше місто і, можливо, навіть в іншу країну. Детально тут truskavetc.com.

Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і гроші на оформлення закордонного паспорта та візи, побоюєтеся мовного бар'єру або просто втомилися від закордонних курортів, зверніть увагу на можливість відвідування Трускавця.

Трускавець Відпочинок 2021 - Лікування та оздоровлення!

Що пропонує вам відпочинок в Трускавці?

Трускавець носить почесне звання одного з найкращих бальнеологічних курортів України. Він розташовується в Прикарпатті і пропонує широкий вибір санаторіїв, пансіонатів і готелів. Тут ви зможете поправити своє здоров'я, вдосталь надихатися найчистішим повітрям, побалувати себе унікальними мінеральними водами та замовити масу ефективних лікувальних процедур. До речі, саме навесні курорт по-справжньому розквітає. І крім інших задоволень, дарує можливість насолоджуватися дивовижною красою природи.

Згідно з даними статистики, щороку в Трускавець приїжджає більше 200 000 гостей з різних куточків світу. Чому українці, росіяни, німці, жителі різних країн СНД вибирають саме цей курорт? Наприклад, тому, що знайти підходящий варіант проживання і відновити здоров'я тут може кожен бажаючий. Вартість лікувальних процедур в місцевих санаторіях цілком доступна і невисока. Якими б фінансовими можливостями ви не володіли, розслабляючий і оздоровчий відпочинок в Трускавці організувати ви зможете неодмінно.

Трускавець Відпочинок 2021 - Лікування та оздоровлення!

Як провести час відпочинку?

Думати про те, що відвідуючи санаторії Трускавця ви будете проводити весь свій відпустку в стінах одного і того ж закладу, було б невірно. Одна з особливостей бальнеологічного курорту полягає в тому, що відпочинок тут можливий найрізноманітніший. У вільний час ви зможете:

  1. Відвідати СПА-центри «Мед-Палас» і «Молдова». Ви зможете замовити послуги масажу, всілякі обгортання, побувати на прийомі у досвідченого косметолога або відвідати дієтолога, який складе вам індивідуальну програму харчування. Ви не тільки отримаєте прилив нових сил, а й помолодієте;
  2. Відправитися в Дельфінарій «Оскар». Багато хто приїжджає на курорт з дітьми. Однак відвідати дельфінарій буде цікаво не тільки хлопцям, а й дорослим людям. Ви зможете поплавати разом з дельфінами і зробити унікальні фото з ними. Захоплюючі шоу з морськими тваринами проводяться регулярно;
  3. Прогулятися по паркам «Центральний» і «Підгір'я». Чому ми звернули вашу увагу саме на них? Наприклад, тому, що на території першого розташовується бювет з мінеральними водами і джерело «Юзя» для вмивання особи. У парку санаторію «Карпати» «Підгір'я» вас чекає етно ресторан і міні зоопарк.

У вечірні години ви можете відвідати один з нічних клубів Трускавця — «Sohoterra», «Абордаж» і «Казанова». До речі, у міста є свій 3D кінотеатр «Злата», а також безліч недорогих кафе і розкішних ресторанів.

Особливим успіхом користуються екскурсії в Карпати і Закарпаття. Екскурсійні програми розраховані на поїздки в різний час дня. І тому ви зможете поєднувати їх з призначеними вам лікувальними процедурами або іншими видами відпочинку.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий