Зeлeний пapкaн TM Green Mix TM – декоративна огорожа зі штучнoї трави і xвoї

Штучний паркан — зелень круглий рік

Декоративна огорожа, що імітує справжні рослини, має ряд переваг. Але в нашій країні, на жаль, до таких огорож ще не звикли. Високий декоративний ефект, який притаманний цим конструкціям, дозволяє з успіхом застосовувати таку ідею дизайну огорож. Жива зелена огорожа вимагає постійного догляду, що включає поливання, підживлення і підрізання рослин.

Зeлeний пapкaн TM Green Mix TM – декоративна огорожа зі штучнoї трави і xвoї

Штучна огорожа може служити довго без особливого догляду, ніж вона і відрізняється від зеленого паркану з живих рослин. Забезпечити належний догляд зеленим насадженням досить складно. Це може бути виноград або інші в'юнкі рослини, які підходять для вирощування їх на паркані. З приходом осені листя рослин жовтіє і опадає, тому забір з живих рослин перетворюється в оголені гілки, що обвивають сітку-рабицю або огорожу іншого типу.
Декоративні модулі з успіхом використовуються для створення з будь-якого забору невибагливої ​​вічнозеленої живоплоту. Зелений паркан зі штучних рослин є відмінним рішенням, що дозволяє здійснювати ландшафтне проектування дачних ділянок. Використання даного виду декоративного оформлення дозволяє займатися благоустроєм дачі і озелененням ділянки своїми руками. Надати певну форму штучним модулів під силу будь-якій людині.

Штучні огорожі виготовляються з матеріалів, яким не страшні атмосферні опади. Час не відбивається на пластиковій огорожі, яка не старіє, не покривається іржею. Щоб виростити живопліт, буде потрібно близько місяця, а на пристрій штучного огорожі піде кілька годин. Пластикову огорожу можна з легкістю демонтувати, скласти або скрутити. Їй притаманні такі переваги:

  • легкість в установці;
  • матеріал не вицвітає і є довговічним;
  • імітація зелених рослин, які складно відрізнити від справжньої зелені;
  • відсутність необхідності в обов'язковому догляді за огорожею;
  • декоративний блок витримує умови температурного режиму від -50 ° С до + 50 ° С.

Зeлeний пapкaн TM Green Mix TM – декоративна огорожа зі штучнoї трави і xвoї

Функції зеленого декоративного забору

Основною функцією огорожі є захист ділянки від пилу, вітру і сонячних променів. Вважаючи за краще створювати красиві огорожі з декоративних огорож, можна не тільки захистити ділянку, але і підкреслити його красу. Територія дачі буде потопати в зелені, а сама штучна огорожа дозволить отримати максимальний ефект від дизайну ландшафту з садом, клумбами, газонами і квітниками. Використовувати штучну огорожа можна з метою естетичного ефекту від озеленення відкритої ділянки.

Декоративні паркани не дозволять чужим людям кидати погляди на вашу територію, розглядаючи все, що є на ділянці. Вони відмінно приховують недоліки будь-яких споруд або самого дачного будинку. Такі паркани практично не піддаються негативному впливу навколишнього середовища.
Вартість таких огорож буває різною, але вона не є низькою. Виправдати покупку цього матеріалу дозволяє хороша фантазія і знання особливостей ландшафтного дизайну. Декоративна огорожа є ідеальним матеріалом, що дозволяє здійснювати обробку порожніх просторів, зон відпочинку, торговельних точок і робочих місць. Декоративні рослини дозволяють зняти офісним працівникам розумове напруження, заряджаючи їх позитивною енергією.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий