Газобетон. Вам потрібен якісний, теплий та практичний матеріал для несучих стін?

Газобетон. Вам потрібен якісний, теплий та практичний матеріал для несучих стін?

Все більшу популярність при будівництві житлових будинків у сегменті індивідуальної забудови набирають такі матеріали як блоки з пінобетону та газобетону.

Ці матеріали мають дуже велику зовнішню подібність, і простому споживачеві, не маючи спеціальних знань, складно визначитися, що краще для будівництва газобетон або пінобетон, і який із цих матеріалів краще використовувати. Газобетон ви можете замовитит тут eos-klinkier.com.ua.

На думку фахівців, кожен із цих матеріалів має і свої переваги та свої недоліки, які необхідно враховувати і з яких слід виходити при будівництві будинку.

Газобетон. Вам потрібен якісний, теплий та практичний матеріал для несучих стін?

Чим відрізняється газобетон від пінобетону?

І газобетон і пінобетон, відмінність яких зводиться як до принципу виготовлення блоку, так і до його експлуатаційних властивостей, – найсучасніший і найвигідніший, з погляду економічності, будівельний матеріал, з високим індексом екологічності та безпеки для людини.

Для того щоб вибрати найбільш оптимальний для конкретного об'єкта тип будівельних блоків, спробуємо розібратися, чим відрізняється газобетон від пінобетону, і в чому переваги цих матеріалів.

Пінобетон

Для виготовлення блоків із пінобетону використовують базовий склад цементної суміші (цемент + пісок), і додають до неї піноутворювач – спеціальний реагент, для надання суміші комірчастої структурності. Суміш вимішується механічним шляхом і розливається у спеціальні індивідуальні чи групові форми. Затока в групові форми є найбільш економічною – після застигання загальний блок розрізається на фрагменти необхідного розміру, що знижує втрати при укладанні нестандартних архітектурних елементів.

Затвердіння отриманого складу відбувається протягом 4-8 годин, природним шляхом, що дозволяє можливість виготовлення піноблоків безпосередньо в умовах будмайданчика.

Для піноблоків властива закрита пористість структури, завдяки чому в порівнянні з газоблоками будівельні піноблоки мають:

  • нижчий рівень абсорбації;
  • найкращі показники по тепло- та шумоізоляції, морозостійкості.

Виходячи з цих показників, пінобетон за своїми характеристиками має широкий спектр застосування, включаючи місця з підвищеним коефіцієнтом вологості, а також в умовах низьких кліматичних показників.

Газобетон. Вам потрібен якісний, теплий та практичний матеріал для несучих стін?

Газобетон

Для виготовлення блоків з газобетону до базового складу суміші (цемент + пісок + вапно + вода) вводиться спеціальна паста на алюмінієвій основі або пудра. Доповнення цих реагентів газує розчин, надаючи йому пористу структуру. Після застигання розчину і нарізки блоків н необхідні розміри, вони відправляються в автоклав для повного застигання.

Безумовною, але й чи не єдиною перевагою газобетону перед пінобетоном – більш висока щільність. Марка щільності газобетону D-400 за міцністю відповідає марці щільності пінобетону D-600.

Концептуальні відмінності піноблоків та газоблоків за характеристиками

Піноблоки:

  • колір — сірий, поверхня — шорстка;
  • для укладання використовується цемент;
  • конструкція споруди потребує обов'язкового армування;
  • зведення конструкції вимагає мінімум зусиль та часу.

Газоблоки:

  • колір – білий, поверхня гладка;
  • для укладання використовується спеціальний будівельний клей;
  • конструкція споруди потребує часткового армування;
  • висока гігроскопічність матеріалу вимагає обов'язкової обробки спеціальними водовідштовхувальними складами.

Думка експертів

Пріоритет вибору матеріалу на користь того чи іншого виду будівельних блоків завжди залишається майбутнім власником будинку. Проте експерти у галузі будівництва стверджують, що:

  • оскільки вартість газобетонних блоків майже на 20% вища, ніж пінобетонних, будівництво з піноблоків обходиться дешевше (а з піноблоків, нарізаних їх групової заливки – ще дешевше);
  • Не дивлячись на те, що піноблоки в ціновому вираженні вигідніше, зведення об'єкта тільки з цих будівельних блоків — неможливе;
  • найбільш оптимальний варіант будівництва — комбіноване використання будівельних блоків, в якому для несучих конструкцій використовується газобетон, а для не несучих елементів — піноблоки (у цьому випадку, такі показники як міцність і теплопровідність конструкції значно вищі).

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий