Чи робити лазерну епіляцію через тиждень після відпустки на море? А якщо є низка захворювань? Навіть при тому, що як мінімум діодний лазер можна застосовувати на шкірі будь-якого фототипу, все ж таки існують деякі протипоказання. Це:
- Шкірні захворювання та ушкодження шкіри
- Цукровий діабет
- Інфекційні захворювання
- Вагітність та період грудного вигодовування
- Родимые плями з волоссям чи татуювання у зоні епіляції
- Онкологічне захворювання
- Герпес
- Варикозне розширення вен
- Недавня засмага
У будь-якому випадку обов'язково порадься з лікарем перед процедурою лазерної епіляції.
Видалення волосся лазером: питання, що часто ставляться
Сподіваємось, тепер у тебе не виникає питань формату «Лазерна епіляція – що це?!». Ми також попросили відповісти на деякі запитання експерта, які часто ставляться – щоб у тебе вже точно не залишалося сумнівів щодо процедури. Слово Наталі Григор'євої, директору мережі клінік «Епілайк», сертифікованому тренеру з лазерних технологій:
Як працює лазер?
Сьогодні «золотим стандартом» вважається діодна епіляція Light Sheer DUET, це відомий апарат для лазерної епіляції, лазер цього апарату глибше за всіх інших проникає в шкіру, руйнуючи вщент не тільки стрижень волосся, але і його фолікул. У порівнянні з олександритовим лазером, діодний може застосовуватися при будь-якому кольорі шкіри та волосся, що робить його безпечним та універсальним.
Як лазер впливає на волосся?
Діодний лазер діє тільки на активні фолікули, але через 3-5 тижнів сплячі цибулини «прокидаються», і виростають нові волоски, які руйнуються в наступні сеанси. Таким чином, для повного позбавлення від небажаного волосся потрібно в середньому 4-6 сеансів, залежно від фототипу пацієнта.
Как вам статья?