Лазерна епіляція: протипоказання

Чи робити лазерну епіляцію через тиждень після відпустки на море? А якщо є низка захворювань? Навіть при тому, що як мінімум діодний лазер можна застосовувати на шкірі будь-якого фототипу, все ж таки існують деякі протипоказання. Це:

  1. Шкірні захворювання та ушкодження шкіри
  2. Цукровий діабет
  3. Інфекційні захворювання
  4. Вагітність та період грудного вигодовування
  5. Родимые плями з волоссям чи татуювання у зоні епіляції
  6. Онкологічне захворювання
  7. Герпес
  8. Варикозне розширення вен
  9. Недавня засмага

У будь-якому випадку обов'язково порадься з лікарем перед процедурою лазерної епіляції.

Лазерна епіляція: протипоказання

Видалення волосся лазером: питання, що часто ставляться

Сподіваємось, тепер у тебе не виникає питань формату «Лазерна епіляція – що це?!». Ми також попросили відповісти на деякі запитання експерта, які часто ставляться – щоб у тебе вже точно не залишалося сумнівів щодо процедури. Слово Наталі Григор'євої, директору мережі клінік «Епілайк», сертифікованому тренеру з лазерних технологій:

Як працює лазер?

Сьогодні «золотим стандартом» вважається діодна епіляція Light Sheer DUET, це відомий апарат для лазерної епіляції, лазер цього апарату глибше за всіх інших проникає в шкіру, руйнуючи вщент не тільки стрижень волосся, але і його фолікул. У порівнянні з олександритовим лазером, діодний може застосовуватися при будь-якому кольорі шкіри та волосся, що робить його безпечним та універсальним.

Лазерна епіляція: протипоказання

Як лазер впливає на волосся?

Діодний лазер діє тільки на активні фолікули, але через 3-5 тижнів сплячі цибулини «прокидаються», і виростають нові волоски, які руйнуються в наступні сеанси. Таким чином, для повного позбавлення від небажаного волосся потрібно в середньому 4-6 сеансів, залежно від фототипу пацієнта.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий