Міф чи реальність? Прибуткові та збиткові ідеї для фермерства

Міф чи реальність? Прибуткові та збиткові ідеї для фермерства

1. Кроляча ферма

Багато фермерів згодні з тим, що розведення кроликів — справа прибуткова, якщо правильно вникнути в його специфіку, однак є і свої важливі нюанси: кролики живуть недовго, особливо схильні до інфекцій і швидко від них подихають. Сьогодні великою популярністю користуються фермерські інтернет-магазини в Україні, де продається с/г продукція.

Міф чи реальність? Прибуткові та збиткові ідеї для фермерства

«Найдорожче, що потрібно для легального продажу м’яса кролика, це забійний цех і холодильники. Плюс приміщення потрібні для утримання, клітини. Склад для зберігання комбікорму. Сінний склад. Техніка для заготівлі сіна, поля. І виходить все це у велику суму. І виникає питання а куди продавати кролика?

При розведенні кроликів користується попитом не тільки м’ясо, але й тримісячні кролики, які продаються вже для вирощування на м’ясо. Тобто ви вирощуєте кроленят до трьох місяців, а потім їх продаєте. Також можна продавати кролячі шкурки після вичинки. Якщо продаєте м’ясо, то має бути висновок лікаря Росспоживнагляду.

Міф чи реальність? Прибуткові та збиткові ідеї для фермерства

2. Вирощування капусти

А чи можна отримати зиск від вирощування капусти?

«Чомусь не впевнений, що індійська капуста матиме гарні зав’язі. Цей спосіб підійде для вирощування салату.»

«Не так все просто. Потрібно знати регіон, бо від нього залежатиме, яку капусту ви вирощуватимете. Синю та білокачанну вирощуватимете найгірше, тут вища конкуренція, бо великі підприємства орієнтовані на неї.
Де роститимете? Чи є можливість орендувати землю, чи є приміщення, щоб зберігати? Загалом бізнес не дуже стабільний і залежить від урожайності, чи є збут тощо. Із гектара землі можна заробити близько 7 тисяч доларів. Але і вкладення не малі. Навіть невелике фермерське встане в таку ж суму і навіть трохи більшу.

«Якщо займатися вирощуванням капусти, необхідно будувати холодильні приміщення для зберігання. Адже восени ціна капусти низька, хороший заробіток можна мати, якщо продати її наприкінці зими або на початку весни. Але спочатку в таку справу потрібно вкласти багато грошей.»

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий