Як відремонтувати об’єктив у фотоапараті?

Як відремонтувати об’єктив у фотоапараті?

Фотоапарати подешевшали, їх стало багато на руках у людей, тому зросла кількість їх поломок. І не має значення крута фотокамера або простенька мильниця. Для обивателя дешевизна та доступність обернулася втратою міцності та довговічності фототехніки. Скористатись послугами ремонту фотоапаратів та побутової техніки ви можете тут https://m-service.com.ua/.

Як відремонтувати об'єктив у фотоапараті?

Що найчастіше ламається у фототехніці?

Ось приклад. Усі "китові" або, що йдуть в комплекті з фотоапаратами об'єктиви, мають пластмасовий байонет, і це найчастіше ламається в першу чергу, особливо, якщо фотограф часто змінює різні об'єктиви, та й при звичайному падінні, байонет із пластмаси відразу обламується. Навіть були випадки, коли за невеликого удару пошкоджувалося слабке кріплення об'єктива. Саме тому всі об'єктиви SIGMA робляться виключно з латунним (металевим) байонетом і збираються в Японії, а не в Китаї, як більшість бюджетних об'єктивів.

Для лінз Canon ненадійним матеріалом став шлейф приводу діафрагми. Якщо розібратися докладніше, то видно, що керує всією діафрагмою в об'єктиві Кенон електронний кроковий мотор, і робить це за спеціальною командою від процесора фотоапарата, що закриває пелюстки діафрагми на конкретне значення. Блок усієї діафрагми лінзи — рухливий, і електричні сигнали передаються через гнучкий шлейф. Ось він і виходить з ладу найчастіше першим. Швидше за все, це відбувається через кут вигину шлейфу!

Цією недугою страждають і об'єктиви від Sigma та Tamron. Поломка виявляється видачею «error 99» або «error 01» під час натискання на спуск. Ремонт об'єктива здійснюється заміною, і дані шлейфи є майже у будь-якому сервісі фототехніки.

Також досить часто ламається стабілізатор в об'єктивах різних виробників, саме тому, що ця деталь дуже тендітна і якщо він постійно в роботі (особливо при зйомці відео), стаб може просто не витримати великого навантаження. Але за потреби, його з легкістю можна замінити за порівняно невеликі гроші.

Як відремонтувати об'єктив у фотоапараті?

Sony також не без гріха. Так, звичайно їхня апаратура в ремонт рідко потрапляє. Зазвичай приносять у ремонт через зникнення автоматичного фокусування. При подібній поломці чути виразний шум — тріск, від зламаних зубців вінця фокусування, тому що вони з пластмаси. Вузол піддається відновленню або повністю заміні.

Ультразвукові мотори теж часто виходять із ладу, причому у всіх фотоапаратах. Такі двигуни швидкі, безшумні і точніше працюють, але менш надійні, ніж електромагнітні колекторні двигуни. Ще ультразвукові мотори сприйнятливі до бруду.

А якщо ще у фотоапараті присутня магніторезистивна головка (MR-head), що ковзає поверхнею магнітної стрічки, це є додатковим ризиком поломок, тобто. деформується кронштейн головки або стирається магнітна стрічка та автоматичне фокусування не працює. Ультразвукові двигуни ще можна почистити і іноді це допомагає, але MR-головки і стрічки тільки змінюють.

Що ламається у самих фотоапаратах, а не в об'єктивах? Зазвичай це знос вузлів механіки затвора та дзеркала. Існує ресурс затвора, більшість фотоапаратів він становить від 50 000 до 100 000 кадрів. Тому що конструкція затвора непроста та швидкість роботи дуже висока. Старі затвори відновленню не підлягають.

Що ламається у спалахах? Виявляється, енергія спалаху дорівнює 58Дж, це дорівнює пострілу з пневматики. Тож не дивно, що лампи мають свій ресурс служби. Якщо фотографії інтенсивно користується спалахом, її зазвичай вистачає на два роки. Потім вона починає працювати за один раз. Лампи також є у більшості сервісах, і замінити їх не проблема.

Фотограф пам'ятай! Обов'язково дотримуйся всіх умов експлуатації, намагайся не порушувати правила зберігання, не використовуй фототехніку в поганих погодних умовах, якщо вона не захищена від пилу та вологи!

Джерело: https://m-service.com.ua/

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий