Захист ваших персональних даних

Роль антивірусних програм в захисті комп’ютера

Навіщо потрібні антивіруси?

Віруси, черви, шпигунські програми, трояни, проникаючи в комп’ютерний пристрій або будь-який сучасний гаджет, здатні стерти корисні файли, викрасти особисті дані користувача, уповільнити виконання команд і процесів, словом, доставити купу клопотів. Борються з такими шкідливими агентами спеціально розроблені антивірусні програми. Тому пріоритетним для системи можна вважати правильно обраний антивірус. Bitdefender керується ідеєю бути найнадійнішим постачальником технологій кібербезпеки у світі, а отже, компанія постійно удосконалює, впроваджує інновації та робить все для досягнення поставленої мети. Детально тут HTTPS://bitdefender.ua/.

Антивірусне програмне забезпечення розвивається стрімко, адже і розробники вірусів не дрімають. Сьогодні, наприклад, налічується понад мільйон вірусних програм. Відповідний сегмент ринку пропонує різні варіанти антивірусів, як платних, так і безкоштовних, різних цільових платформ.

Захист ваших персональних даних

Які функції виконують антивірусні програми

По-перше, антивіруси захищають пристрій від будь-яких атак, яким воно піддається кожну секунду. Багато антивірусні програми, наприклад Doctoantivirus, виконують свою роль в реальний момент часу.

По-друге, дані програмні засоби проводять постійний моніторинг всіх областей на наявність вірусу.

Як вже було сказано, нові віруси створюються щодня. На цей випадок була передбачена можливість оновлення бази в антивирусах, що містить списки всіх шкідливих об’єктів. Оновлювати можна вручну, але, оскільки процедура повинна виконуватися регулярно, а забути її виконати нічого не варто, краще вибирати програмне забезпечення з автоматичним оновленням.

Захист ваших персональних даних

Також захисні програми можуть сповіщати користувача про спробу отримання доступу до комп’ютера або іншого пристрою.

Ці основні функції часто доповнюються. Наприклад, можлива захист електронної пошти від реклами, фільтрація спаму, резервне копіювання, шифрування файлів і ін.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий