Засоби захисту рослин, добрива, інші товари для саду і городу

У середині зими завжди є відчуття, що до весни ще багато часу, і завжди можна встигнути скласти список важливих препараторів для рослин. Але зрештою, час пролітає блискавично, частина коштів для саду вже розкуплена, і доводиться вибирати з того, що залишилося. Щоб ви уникнули цієї ситуації та приступили до посадкового сезону у повній боєготовності, фахівці https://harvest-center.com.ua/ підготували список найнеобхідніших органічних та хімічних препаратів для саду та городу.

Засоби захисту рослин, добрива, інші товари для саду і городу

Мінеральні добрива

 1. Сечовина (найважливіший елемент кореневих та некореневих підживлень).
 2. Суперфосфат подвійний та сульфат калію (необхідні, щоб підготувати ґрунт до посадки (посіву) або до підживлення).
 3. Монофосфат калію (важливо використовувати для підживлення під час плодоношення)
 4. Комплексні добрива (азофоска, нітроамофоска, універсальні або призначені для окремих культур) для підготовки до посіву/посадки та підживлення.
 5. Селітра потрібна для внесення безпосередньо перед посадкою або кореневої підгодівлі. Кальцієва частіше рекомендується для кислих ґрунтів, а аміачна, навпаки, підкислює землю.

Хімічні засоби захисту

 • бордоська рідина або бордоська суміш для ранньовесняної дезінфекції;
 • Абіга-Пік або Хом для обробки проти хвороб (навесні та відразу після збирання врожаю) та Хорус для обприскування перед цвітінням проти моніліального опіку;
 • Швид (або Райок, Стробі) для ранньолітньої обробки плодових та винограду проти хвороб.
 • Rubit Рофатокс (або Престиж, Покровитель, Престижитатор) для протруювання насіннєвої картоплі перед посадкою;
 • Rubit Zaman (або Актара, Танрек, Біотлін) для весняної обробки проти небезпечних шкідників овочевих та квіткових культур.
 • Купролюкс чи Профіт Голд для боротьби з фітофторою картоплі, томату, захворюваннями огірка.
 • Алатар (або Децис Профі, Інта-Ц-М, Інта-Вір, Кінмікс, Неофрал, Шарпей) проти капустяної молі, плодожерки, попелиці, листовертки, білокрилки, колорадського жука та ін. шкідників на плодових деревах, овочевих та квіткових культур.

Засоби захисту рослин, добрива, інші товари для саду і городу

Засоби боротьби з бур'янами

 1. Rubit Санті (або Zarit Санті, Раундап, Торнадо) – гербіциди суцільної дії проти всіх видів бур'янів на ділянці. У плодових, ягідних насадженнях і на городних грядках не застосовується.
 2. Лонтрел-300, Лінтур чи Хакер від бур'янів на газоні.
 3. Стимулятори росту для всіх культур: Басфоліар Актив, Гібберсіб, Корневін, Етамон, Саншет, Епін, Циркон та ін. Застосовують у період активного росту рослини та для подолання всіх негативних факторів.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий