Установка й перевірки лічильників

0
100

Пам’ятайте, ще не так давно установку лічильників води і обов’язковість цієї процедури багато хто сприймав лише як черговий спосіб «віджати» у населення грошей на черговий узаконеної авантюрі? Здавалося б, не так-то багато років минуло, але за ці роки більшість з тих, хто свого часу всіляко був проти цих лічильників, вже купили собі якусь приємну штуку на гроші, які були заощаджені на різниці в оплаті рахунків за водоспоживання і заспокоїлися, і вже давно і думки ні у кого не виникає про те, щоб на ці лічильники лаятися … Якщо вам потрібна повірка лічильників, то ви можете звернутися по консультацію.

Хоча, звичайно, періодично все-таки невдоволення як і раніше спливає. Мовляв, їх же ще перевіряти треба, пломбувати, а вартість повірки лічильників води не настільки маленька — в сімейному бюджеті ще спеціально під цю справу треба графу виділяти (по крайней мере, при його плануванні на черговий місяць — на той, в якому ця перевірка буде проводитися). Ну, людина так вже влаштована, хоч чимось незадоволені ми будемо завжди. Але … це все-таки прилад, і свідчення цього приладу — це все-таки гроші, тому скарги в даному випадку не зовсім доречні — все ж дорослі люди, все прекрасно розуміють, що гроші люблять рахунок … Навряд чи хтось погодився б обслуговуватися в банкоматі, на екрані якого горить напис «лічильник банкнот несправний», адже так? Ось тут приблизно те ж саме.

Установці й перевірки лічильників

Особливості монтажу в квартирі

Згадуючи про питання як поміняти лічильник електроенергії в квартирі і його використовувати, потрібно розглянути деякі нюанси. Пов'язані вони з розміщенням приладу в приміщеннях різних призначень і власників.

Тут важливо ознайомитися з умовами договору з електропостачання з обслуговуючою компанією. Нюанси полягають в розподільному вузлі в будинку, як йде електрику по квартирах. Можливо, варто загальний лічильник. Хто за нього буде платити.

Якщо прилад буде встановлюватися в квартирі, то оплата буде проводитися власників, а якщо в загальному коридорі, то вартість будуть погашати всі. В іншому монтаж не відрізняється чимось незвичайним.

Монтаж в приватному будинку

Людей мучать деякі питання щодо встановлення електролічильника в приватному будинку і його експлуатації. Найголовніший з них — вибір місця. Все зводиться до 2 варіантів:

  • всередині будинку;
  • зовні.

Це питання не регулюється ніякими нормативно-правовими актами, тому власник сам в праві вирішувати де йому ставити лічильник. У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси.

При зовнішньому розміщенні:

  • зменшиться термін служби приладу;
  • обов'язково потрібно використовувати прилад з відповідними допусками;
  • допуск до приладу матимуть всі бажаючі і цікаві.

Якщо це несуттєві нюанси, то лічильник можна сміливо ставити зовні. В іншому випадку буде потрібно пошукати місце в будинку.