Як вибрати валізу для подорожей?

Більша кількість коліс забезпечує правильний розподіл ваги на чотири частини, а не на дві. Чемодан потрібно котити, завдяки чому у нас більше контролю над багажем, а однакова робота всіх чотирьох приводних механізмів забезпечить більшу довговічність під час використання. Вибираючи валізу, не забудьте порівняти його з вашими уподобаннями в подорож. «https://cityline.ua/ru/» створений для покупців, які звикли поповнювати гардероб кращими сумками і рюкзаками.

Важливо, щоб колеса оберталися на 360 градусів, легше маневрувати валізою в будь-якому напрямку. Не менш важлива якість їх роботи — в більш дешевих моделях ви можете знайти маленькі пластикові колеса, які при падінні, на нерівності, або перешкода часто лопаються. Заміна такого предмета скрутна, тому краще інвестувати в чемодан на твердих гумових колесах.

Як вибрати валізу для подорожей?

Однак якість ручок теж важливо. Найміцніші з них виготовлені з міцних матеріалів, таких як алюміній. При здійсненні покупок переконайтеся, що ручка корпусу рухається плавно без ривка. Коли вона повністю забирається, вона повинна автоматично блокуватися і бути досить довгою. Ну, якщо корпус оснащений бічними ручками, які дозволяють носити з собою багаж це дуже добре.

Теоретично колір валізи не має захисних властивостей і не збільшує його довговічність, однак вибір моделі у всіх кричущих кольорах значно підвищує комфорт вашої подорожі. Коли ви берете багаж в аеропорту, коли на стрічці повно таких же чорних або синіх валіз, яскравий колір відразу кидається в очі. Таким чином, ви можете швидко знайти свій багаж і заощадити час.

Сучасні дорожні валізи можуть бути виготовлені з різних видів твердого пластика, хоча традиційні валізи з м'яких (тканинних) матеріалів як і раніше користуються незмінною популярністю … Для споживача великий асортимент, дозволяє вибрати кращий продукт відповідно до потреб. З іншого боку, дуже велика пропозиція може зробити рішення набагато складніше. Давайте більш детально розглянемо різні типи валіз, і проаналізуємо, за яких обставин краще вибрати валізу з твердого пластика, а коли валіза з м'якого текстилю (тканини).

Як вибрати валізу для подорожей?

Пластикові валізи з полікарбонату, поліпропілену і ABS

Найпопулярніші пластикові валізи виготовляються з пластмас, таких як полікарбонат (також відомий як полікарбонат, іноді званий ПК), поліпропілен (ПП) і акрилонитрил-бутадієн-стирол валізи з (ABS). Валізи з цих матеріалів утворюють закритий корпус, не мають ніяких бічних кишень, а тільки основне відділення, іноді оснащене перегородками і меншими відсіками для зберігання. Вони ідеально підходять для подорожей на літаку. Хоча матеріали, з яких виготовлені пластикові валізи, на перший погляд виглядають однаково, на практиці вони істотно розрізняються за своїми властивостями і ціною.

Якщо торкнутися сторону комфортного використання, тут відразу можна відзначити суттєві відмінності і переваги в бік 4-х / 8-й колісних моделей. Погодьтеся, куди більш прийнято котити валізу вагою до 32 кг завантаженням легко поклавши на ручку валізи свою руку і докладаючи невеликі зусилля, коли він котиться практично сам, на відміну від тієї ситуації, коли двох колісні моделі є можливість котити тільки способом "за собою", в такій ситуації розподіл загальної ваги багажу доводиться на кисть і ви практично несете близько 10-15 кг в руці.

Саме з цієї причини європейські виробники відмовляються від виготовлення валіз на 2-х колесах, за рідкісним винятком, коли конструкція моделі полегшена. Сучасні технології дозволяють посилити конструкції 4-х / 8-й колісних моделей так, як неможливо це зробити в 2-х колісних: посилення дна валізи стільниковим поліпропіленом, основою з ТПУ (Термополиуретан) кріпленням зі сталі та інноваційної (без шурупів) системою кріплення колісного блоку до корпусу. Загалом, технології не стоять на місці.

Как вам статья?

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Оленевка (Крым)
Добавить комментарий